|
Po Polsku Ktosz? (pg. 128)
|
View this Thread in Original format
| Spyder |
| quote: | Originally posted by Aristronica
hah, crazy polakos, i'm russian but some of my friends are polish
Polish dads are the best, there's this one, Buganski.
I walk up to his house and Mr.Buganski is sitting on the porch with his shot gun and a bottle of Krakow, so I'm like
"What are you up to Mr.Buganski?"
"Schuting Skwirrels!" (heavy accent)
"Cool"
Funniest thing i've ever seen |
LOL!!!!!! that is sooo my dad!
except shooting skwirrles it will be racoons or skunks.. lol |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Spyder
LOL!!!!!! that is sooo my dad!
except shooting skwirrles it will be racoons or skunks.. lol |
hey Spydie, long time no see :) |
|
|
| Spyder |
| quote: | Originally posted by vmc
hey Spydie, long time no see :) |
ya its called no internet in my room and if i started writing in polish in here u wouldnt understand it... lol
ale pisze ile moge......
morzes uwjezycz z ten thread has been open for almost 2 year!!! |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Digital Rain
Wola, a wy? |
tez!
ale teraz jak jestem w polsce to mieszkam w Starej Milosnej, przy Goclawiu, bo starszy ma tam dom.
Ale jak mieszkalem w polsce jeszcze, to na Woli. Ulica Ciolka. |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Spyder
ya its called no internet in my room and if i started writing in polish in here u wouldnt understand it... lol
ale pisze ile moge......
morzes uwjezycz z ten thread has been open for almost 2 year!!! |
no on juz jest i jest otwarty no i w koncu to od ciebie sie to wszystko zaczelo ;)
pisz po polsku nawet jak slabo idzie, trzeba cwiczyc :) |
|
|
| marcooz |
no 2 lata to kupa czasu... może sie niedługo doczekamy czegoś więcej niż jednego threadu ;)
Spyder trening czyni mistrza :rolleyes: |
|
|
| marcooz |
btw norwedzy też walczą o własne forum [szczegóły] :)
//edit
aby utworzyć forum potrzeba 15 osób z Polski... narazie mamy 11 ale nie wszyscy wiedzą o tej akcji :/ |
|
|
| bluE_Neon |
| Praga Poludnie, w00t lool ja tez jestem z Goclawia, mieszkam przy Fieldorfa & Ostrobramskiej :) |
|
|
| maxstradamus |
Lublin, Dziesiata
wOOOOOOt :D |
|
|
| Digital Rain |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
Praga Poludnie, w00t lool ja tez jestem z Goclawia, mieszkam przy Fieldorfa & Ostrobramskiej :) |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
tez!
ale teraz jak jestem w polsce to mieszkam w Starej Milosnej, przy Goclawiu, bo starszy ma tam dom.
Ale jak mieszkalem w polsce jeszcze, to na Woli. Ulica Ciolka. |
Zajebiscie! Mieszkam w Ameryce ale bylem w Polsce rok temu i duzo sie pozmienialo. Ochrona nawet na przystankach ... ponury widok. Ale te ladniejsze czesci Warszawy jak zawsze sa super. Nie ma jak Starowka, Lazienki i Wilanow. Oj rozrabialo sie kiedys, he he... ale to juz inna historia. |
|
|
| Projekt4.o |

Artyści, którzy pojawią się podczas imprezy:
Polscy:
Diana D Rouz
Carla Roca
Leon
Matush
Wawa
Levy
Charlie Jan
Ellis
Jjack
Rascal
Poziom X
Boogie Mafia
Mk Fever
Marika
Drwal
Glasse
Dragon
Thorn
Mario Marazmus
Jaco
Snatch
Boldy
Dj Kriss
Oraz Manieczki Dj’s Team
Polscy artyści hiphopowi w trakcie ustaleń
Zagraniczni:
Markov
Johan Gielen
Sander Kleinenberg
ATB
Westbam
Tomcraft
Moguai
Kai Tracid
Woody Van Eyden
Alex Morph
Lexyandk Paul-Live Act
Sono-Live Act
Tom Novy
Hernan Cataneo
Chris Fortier
Richie Hawtin
Chris Liebing
Adam Bayer
Marco Bailey
Monika Kruse
Tok Tok Vs Nena |
|
|
| juice7 |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o

Artyści, którzy pojawią się podczas imprezy:
Polscy:
Leon
Zagraniczni:
Sander Kleinenberg
Hernan Cataneo
Chris Fortier
Richie Hawtin
Chris Liebing
Adam Bayer
Marco Bailey
Monika Kruse
|
i wiecej mi nie potrzeba. mogli by dorzucic jeszcze jakis duzy kaliber np sasha wtedy bylo by bosko,ale jest i tak dobrze. zjawie sie napewno. |
|
|
|
|