|
Po Polsku Ktosz? (pg. 230)
|
View this Thread in Original format
| djsincerity |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Spoko, ja wlasnie Firefoxa uzywam.
No jak sciagne to dam znac, ale jak narazie sciaga sie z niesamowita predkoscia 6.5 Kb/sec wiec moze jeszcze dzisiaj to uslysze...:p |
No niestety to są właśnie "zalety" ftp'a na lycos'ie:D |
|
|
| maxstradamus |
| jakos nie moge odpalic tych plikow w niczym...jest do tego jakis trick? |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
jakos nie moge odpalic tych plikow w niczym...jest do tego jakis trick? |
a jaki to typ pliku ?
ps. Siema nowi PLTA's !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sciagajcie tu ziomkow :D |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
a jaki to typ pliku ?
ps. Siema nowi PLTA's !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sciagajcie tu ziomkow :D |
SIN |
|
|
| cjart |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
on jest nasz lokal tracklist master! |
haha thx ;)
FAO maxstradamus: musisz na poczatku zmienic rozszerzenie z sin -> mp3 ;)
cheerz
Art :) |
|
|
| maxstradamus |
^^
juz probowalem i nic... |
|
|
| djsincerity |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
SIN |
Trzeba zmienic rozszerzenie z .sin -> na .rar ;) I rozpakować archiwum:) |
|
|
| SebG |
Co slychac?
Ktos moze mieska na florida? Chyba sie tam przeprowadze by New Jersey jest zabardzo szare |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by SebG
Co slychac?
Ktos moze mieska na florida? Chyba sie tam przeprowadze by New Jersey jest zabardzo szare |
Anuneventrade tam mieszka, chyba ze sie juz przeprowadzila, bo miala to zrobic |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by djsincerity
Strona jest zooptymalizowana pod IE 5.5 i wyżej także jeżeli masz Firefoxa to mogą być małe problemy z czcionką:D
Jak ściągniesz i przesłuchasz...to napisz swoje wrażenia:D |
No wreszcie zapuscilem jeden z twoich setow. Niestety nie jest to moj rodzaj muzyki wiec dlugo sie nie nasluchalem hehe Najprawdopodobniej komus innemu sie spodoba, ja poprostu preferuje inne klimaty. Jakiego sprzetu uzywasz? |
|
|
| Sunsnail |
jakos nie moge odpalic tych plikow w niczym. komus innemu sie przeprowadze. No jak sciagne to musisz na poczatku zmienic rozszerzenie.
hahaha, zawodowy plan, nie powiem :o |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Sunsnail
jakos nie moge odpalic tych plikow w niczym. komus innemu sie przeprowadze. No jak sciagne to musisz na poczatku zmienic rozszerzenie.
hahaha, zawodowy plan, nie powiem :o |
nicely chopped, i almost believed it |
|
|
|
|