|
Po Polsku Ktosz? (pg. 132)
|
View this Thread in Original format
| Digital Rain |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
...i jakie LASKI sa na Starowce!! :eyespop: :eyespop: |
W niedalekiej przyszlosci zrobie website z moimi zdjeciami, wymiekniesz jak zobaczysz moje modelki. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
I do tej listy Polakow, to dodajcie Japan 4...tylko ze ostatnio nie ma czasu na postowanie. |
Sam nie umiesz? :tongue2
| quote: | Originally posted by Digital Rain
W niedalekiej przyszlosci zrobie website z moimi zdjeciami, wymiekniesz jak zobaczysz moje modelki. |
Hehe niedaleka przyszlosc brzmi tak odlegle. Pokaz jakies teraz
:happy2: |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Sam nie umiesz? :tongue2
|
nie :) |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
nie :) |
ah ta polonia :rolleyes: ciezko im sie nawet po dupie podrapac
1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (PL)
9. bluE_Neon (CAnada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
18. Japan 4 (PL)
pffffffff |
|
|
| Mane |
| ok mozecie dopisac jeszcze mnie :) |
|
|
| Gr@ll |
czyli na stan dzisiejszy lisa prezentuje sie nastepujaco:
1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (PL)
9. bluE_Neon (CAnada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
18. Japan 4 (PL)
19. Mane (PL)
20. ...
jeszcze tylko 4 osoby są potrzebne z Polski |
|
|
| Stuku |
Do Tej Listy werbuje jeszcze 2 osoby i musze kumpla scignac by sie odezwal (Adik3 on z polski Jest i pisze co nieco) pogadam z nim na gg. Ale bankowo mozecie Go dopisac do listy :)
pzodro |
|
|
| Projekt4.o |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
I nie mogli wybrac lepszego zagranicznego DJa trancu niz Johan Gielen :rolleyes: :haha: |
chyba nie chcieli dac tych samych co juz grali rok temu na creamfields, a wiec wybrali kogo oni chcieli i tyle. dla przypomnienia oto kto gral na creamfields w zeszlym roku
Creamfields Main Stage
Chicane (UK)
Roni Size & Mc Dynamite (UK)
Dirty Vegas (UK)
Echoplex (PL)
Futro (PL)
Husky (PL)
Sonic Trip (PL)
Loco Star (PL)
LaFoy (PL)
Cream Miller Stage
Sasha (UK)
Timo Maas (D)
Derrick May (USA)
Sonique (UK)
Corvin Dalek (H)
Jan Carbon (UK)
Adamus (PL)
Dreddy (PL)
Angelo Mike (PL)
Fresh (PL)
I Love Techno
Dave Clarke (UK)
Mauro Picotto (I)
Christian Smith (S)
Carla Roca (PL)
Poziom X (PL)
J.Roth (PL)
Diana d'Rouz (PL)
Extasy (PL)
Chris da Break (PL)
Mystic House Stage
Paul G (UK)
Marko (B)
Michael Burian (CZ)
Glasse (PL)
Patrick Hagal (PL)
Hypno (UK)
Sebastian (PL)
Matush (PL)
Cube (PL)
Trance Zone
Kai Tracid (D)
Cosmic Gate (D)
Jean (NL)
Talla 2XLC (D)
Woody Van Eyden (NL)
Alex Morph (D)
Dragon (PL)
Mario (PL)
Snatch (PL)
Gregory (PL)
Dj Kristo (PL) |
|
|
| bluE_Neon |
| ^^^no no, fajna imprezka musiala byc ;) |
|
|
| maxstradamus |
| ciekawe po ile bilety chodzily |
|
|
| misiek |
| quote: | Originally posted by Gr@ll
czyli na stan dzisiejszy lisa prezentuje sie nastepujaco:
1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (PL)
9. bluE_Neon (CAnada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
18. Japan 4 (PL)
19. Mane (PL)
20. ...
jeszcze tylko 4 osoby są potrzebne z Polski |
Witam , dodaj mnie do tej listy :) dzieki i pozdrawiam |
|
|
| anuneventrade |
| Ile polakow nagle sie zrobilo! Musimi miec 30+ kture mieskaja W POLSCE (ci 15 w polsce i 15 nie zaleznie gdzie? Nie pamientam dokladnie...) ze be dostac nasiego forum. :D |
|
|
|
|