|
Po Polsku Ktosz? (pg. 241)
|
View this Thread in Original format
| stren |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
no i co nowego chlopacy? jakies tam imprezy w polsce?
czy wszyscy zyczyliscie Blue_neon Happy Birthday? |
oj gosia, gosia, przeciez sama mozesz zobaczyc w pary info forum !
zyczenia marcinowi skladalem i to po polsku a nie jak ty i piotrek po angielsku :rolleyes: |
|
|
| bluE_Neon |
| Dobra dobra, teraz idzie leekend i dopiero bedzie jazzzda :disbelief |
|
|
| BUSTA1080STEEZ |
YAAAA!!!! POLSKA'S #1!!! ja jestem polak kurwa, z wroclawia! umie rozmawiac i pisac dobze tesz bo chodzilem do polskiej szkoly hahahaha. hit me UP ppl! tell me where your from, what you do an what your into an all that jazz
ez |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by BUSTA1080STEEZ
YAAAA!!!! POLSKA'S #1!!! ja jestem polak kurwa, z wroclawia! umie rozmawiac i pisac dobze tesz bo chodzilem do polskiej szkoly hahahaha. hit me UP ppl! tell me where your from, what you do an what your into an all that jazz
ez |
a czytac po polsku tez umie ;) ?
warszawa tutaj, a w co jestem, "into" to masz w profile :)
wlecome
you can officialy join the PLTA club |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by BUSTA1080STEEZ
ja jestem polak kurwa |
rotfl
siewka stary, ja tez warszawa!
dawno opusciles polske? |
|
|
| Oktan |
| Ziomy z mazowieckiego, wlaczajcie RDC :D |
|
|
| maxstradamus |
Happy birthday Marcin!!!!!!!!!
 |
|
|
| Hanki |
| Huh troche czasu juz mnie tu nie bylo... Troche sie pozmienialo... :cool: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
|
no :) my wczoraj tez carlsbergiem sie raczylismy :P |
|
|
| Outsider |
| kurna... sorry Marcin za spoznione zyczenia... Wszystkiego Najlepszego stary, zajebistych imprez, zajebistych lasek... no ogolnie Cheers! |
|
|
| Spyder |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Happy birthday Marcin!!!!!!!!!
|
hey a gdzie jest moje HAppy beerzday?!?!?! HUH!?!?!?:whip:
:haha: :haha: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Spyder
hey a gdzie jest moje HAppy beerzday?!?!?! HUH!?!?!?:whip:
:haha: :haha: |
no w twoim thread ci zyczylem :stongue: widac ze nie czytalas :sadgreen: |
|
|
|
|