|
Po Polsku Ktosz? (pg. 172)
|
View this Thread in Original format
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
No wlasnie dajmy swoje foty tu, bedzie ciekawiej!! pics or STFU indeed |
heh musze najpierw pozwolenstwo dostac bo mi nogi z dupy powyrywaja :p |
|
|
| maxstradamus |
macie...zaczniemy z tym:
Tutaj sobie siedzielismy i jointa palilismy :D |
|
|
| stren |
| WTF? ja tu nic nie widze, ciemnosc widze, ciemnosc |
|
|
| marcooz |
| ja tam widze jakąś wode albo mgłe, a to na dole tam gdzie ogień to podpalaliście jointa? :D |
|
|
| maxstradamus |
lol, to niagara...tak wyszlo bo tam woda zawsze tak napieprza ze norma ze bedzie mgielka :p
a to na dole to infinity_high fajki nie dogasil i pol lasu poszlo sie jebac :D |
|
|
| stren |


nie wiem czy wy poza warszawiacy wiecie że u nas w centrum jest palma |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
a to na dole to infinity_high fajki nie dogasil i pol lasu poszlo sie jebac :D |
:stongue: :stongue:
| quote: | Originally posted by stren

nie wiem czy wy poza warszawiacy wiecie że u nas w centrum jest palma |
To jest kurwa najglupsze co moze byc, postawic kurwa palma w centrum Warszawa i jestesmy blizej Los Angeles albo kurwa Miami :haha: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
:stongue: :stongue:
To jest kurwa najglupsze co moze byc, postawic kurwa palma w centrum Warszawa i jestesmy blizej Los Angeles albo kurwa Miami :haha: |
Mnie sie ten pomysl z palmą podoba, tylko dlaczego ona tak chujowo wygląda?? przydal by sie sponsor ktory kupi wiecej lisci |
|
|
| goodgreefgirl |
| hahahaa, ta palma wyglada jak plastikowa! czy ona jest prawdziwa? |
|
|
| infinity HiGH |
Nie, palma nie jest prawdziwa
 |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by tribu
kurwa |
Brawo:haha: widac, jak jezyk polski jest popularny
Palma jest sztuczna for kors. Fakt mogla by lepiej wygladac jak by nie byla taka prosta i miala wiecej lisci |
|
|
|
|