|
Po Polsku Ktosz? (pg. 42)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Ripped Bag
Hi, my name is Fred, and I have an 11 inch penis.
Around |
thats it? :rolleyes: :p |
|
|
| anuneventrade |
| Nie lubje numerow! :( Ale bede #4 ;) |
|
|
| SebG |
| Zwie sie Sebastian, no i wezme numer 13. =D |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Ripped Bag
Hi, my name is Fred, and I have an 11 inch penis.
Around |
PICS
or
 |
|
|
| anuneventrade |
hahahhahahahahaha!!!!!!!! :stongue:
A czy jest jakisz PLTA ktury mieszka w florydy? |
|
|
| Projekt4.o |
| quote: | Originally posted by SebG
Zwie sie Sebastian, no i wezme numer 13. =D |
ale se musisz wpisac ten numerek przy location |
|
|
| anuneventrade |
| Nie muszimy brac numerow jak ida? To ja zmienne swoja. Nie lube numer 4! Bede 72. :) |
|
|
| vmc |
Jak będziemy brać tak dowolne numerki to jeszcze pomyślą że nas tak dużo i regionalne forum nam zrobią  |
|
|
| Stuku |
| Witam cał± polsk± czesc forum. Heheh widze panowie niezłom gadke se tu prowadzicie :toothless i wogóle widze paru znajomych z innych for min. VMC :cool: |
|
|
| Projekt4.o |
| quote: | Originally posted by Stuku
Witam cał± polsk± czesc forum. Heheh widze panowie niezłom gadke se tu prowadzicie :toothless i wogóle widze paru znajomych z innych for min. VMC :cool: |
a imie macie jakies Stuku, no i vmc masz racje co do tych numerkow trzeba brac po koleji a wiec jaki jest nastepny :D, bo Sara chyba jest numer 4, czyz nie tak |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
a imie macie jakies Stuku, no i vmc masz racje co do tych numerkow trzeba brac po koleji a wiec jaki jest nastepny :D, bo Sara chyba jest numer 4, czyz nie tak |
wyglada na to ze jak dotad sa zasiedlone numerki 1-4 |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
a imie macie jakies Stuku, no i vmc masz racje co do tych numerkow trzeba brac po koleji a wiec jaki jest nastepny :D, bo Sara chyba jest numer 4, czyz nie tak |
zmienilam numer doj 72 :) |
|
|
|
|