|
Po Polsku Ktosz? (pg. 304)
|
View this Thread in Original format
| stren |
| quote: | Originally posted by KandyKid_420
MmMmMmMm.....Wodka :)
Dzisiaj sa kolezanka urodziny, czas na picie :)
Przyjerzdzam do Polski za 2 lata....STREN.....PIJEMY!!! ;) |
jezeli bede wtedy w polsce :p |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by DJ EsseX
Pytanko do jakiegos bardziej obeznanego w temacie. Zna ktoś jakis dobry converter AVI do VCD ??? Jak tak to prosze o nazwę ... thx. Pozdro isticeze :); |
Nero daje rade :) |
|
|
| Hanki |
| Cos strasznie cicho tu (w naszym dziale) ostatnio... |
|
|
| stren |
trzeba jakas klotnie wywolac, flame wars zawsze podnosza ogladalnosc !
Markus Shultz strasznie cienki jest, ostanio slyszalem ze odgrzebal jakis kawalek ktory wszyscy grali rok temu |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
trzeba jakas klotnie wywolac, flame wars zawsze podnosza ogladalnosc !
Markus Shultz strasznie cienki jest, ostanio slyszalem ze odgrzebal jakis kawalek ktory wszyscy grali rok temu |
Te, od Markusa to sie terefere... ;) :p |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Te, od Markusa to sie terefere... ;) :p |
tylko tyle powiesz ? czyli mam racje :D |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
tylko tyle powiesz ? czyli mam racje :D |
Jakbys jeszcze wiedzial o jaki kawalek sie rozchodzi to mielibysmy o czym polemizowac, a tak to kicha, trzeba nowy watek wymyslic... ;) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Jakbys jeszcze wiedzial o jaki kawalek sie rozchodzi to mielibysmy o czym polemizowac, a tak to kicha, trzeba nowy watek wymyslic... ;) |
Global DJ Broadcast (03-30-2006) Markus Schulz 01. Freeform Five - Electromagnetic (Tiefschwarz Remix) |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
Global DJ Broadcast (03-30-2006) Markus Schulz 01. Freeform Five - Electromagnetic (Tiefschwarz Remix) |
Dziwne zatem jest to, ze tydzien wczesniej w specjalnym wydaniu z WMC z Miami w secie Howellsa tez to lecialo i jakos nikt nic nie mowil, ze odgrzewany kotlet... ;) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Dziwne zatem jest to, ze tydzien wczesniej w specjalnym wydaniu z WMC z Miami w secie Howellsa tez to lecialo i jakos nikt nic nie mowil, ze odgrzewany kotlet... ;) |
bo jak Howells to gra to jest " classic " a jak Shultz gra to zwykły staroć
yay double standards ! |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
bo jak Howells to gra to jest " classic " a jak Shultz gra to zwykły staroć
yay double standards ! |
Weird... :conf:
BTW nie Schultz tlyko Schulz! :p |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Weird... :conf:
BTW nie Schultz tlyko Schulz! :p |
jurek - ogorek
;) |
|
|
|
|