|
Po Polsku Ktosz? (pg. 224)
|
View this Thread in Original format
| stren |
| Zna ktos PLTA SolarB ? bo udziela sie na forum i z polski jest ale nie chyba nie wie o innych PLTA's. Moze warto wylsac PM do tego SolarB ? |
|
|
| SebG |
| Co slychac, dawno nie bylem tu |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by SebG
Co slychac, dawno nie bylem tu |
A wiesz bida jak po staremu... :stongue: |
|
|
| Keny |
| Nic sie nie dzieje :] |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Keny
Nic sie nie dzieje :] |
no kurna, trza cos pisac bo thread nam umrze... :/ |
|
|
| Hanki |
| Heh Świeta sa i ludzie przy stolach siedza i konsumuja swiateczne potrawy a nie na necie siedza! ;) :p |
|
|
| StereoPrincess |
| mmmmmmmmm, sledzie... |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
mmmmmmmmm, sledzie... |
lol, sledzie, ja to uwielbiam pierogi, z kapusta i grzybami :P
tylko cos mi koledy niewchodza :sadgreen: |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by Outsider
pierogi, z kapusta i grzybami :P
|
dobre, tez jadlam.
uszka w barszczu, mmmmmmm..... |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
dobre, tez jadlam.
uszka w barszczu, mmmmmmm..... |
heh, przed chwila to jadlem, pycha :P |
|
|
| zolwik |
| Dawno nie odwiedzalem tej sekcji a widze ze potrzebujecie troche ludzi zeby otworzyc wlasny dzial :). Ja niedlugo bede mial na stale net wiec napewno bede sie udzielal. Takze: macie jedna osobe wiecej :) |
|
|
|
|