| arhibald |
dzień dobry nom wiec po długich zmaganiasz z rejestracja i weryfikacja adresu mailowego nareszcie udało mi się cokolwiek napisac na forum
a wiec na wstepie chciałbym sie przywitać
jestem polakiem i jestem z polski mieszkam w poznaniu
kumpel mi polecił to forum jednak nie znam jego loginu tutaj
tak ogólnie to chciałbym pozdrowic wsyztkich i zyczyc wsyztskim szczęsliwego nowego roku pozdro all |
|
|