|
Po Polsku Ktosz? (pg. 179)
|
View this Thread in Original format
| Remiks |
| nikt mnie tu nie lubi" lol..... daj se spoko, ja nie prubuje miec "online friends" , mam prawdziwe zycie :), prawdziwych kolegow/zanek...spierdalaj |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Remiks
nikt mnie tu nie lubi" lol..... daj se spoko, ja nie prubuje miec "online friends" , mam prawdziwe zycie :), prawdziwych kolegow/zanek...spierdalaj |
Haha, ja tutaj mam prawdziwych "friends" bo nie znam ich tylko z neta i z rzeczywistości. Ale nie zazdrszcze ci jak masz takie podejśceie do ludzi to i w realu pewnie jesteś bucem |
|
|
| Japan_4 |
| Nie wiem kto tu wposcil, ale jakby ode mnie to zalezało, to wyleciałbys stąd na takich kopach, że dupa bolała by cię frajerze przez miesiąc....i to nie tylko "online". Zapal sobie, zluzuj i przestań jeździć po porządnych ludziach ty końska spierdolino. Watpie zeby taki nieskalany rozwojem intelektualnym siurek znalazl sobie gdziekolwiek przyjaciol...ale jakby co, to pozdrow ich ode mnie...i reszty normalnych ludzi....zapytaj, czy nie pora, zeby zmienili znajomych... |
|
|
| Oktan |
| Ja tam sie nie bede wpierdalal w polowie, ale poczytalem ostatnie 3 strony bo dalej mi sie czytac nie chcialo i kurwa, ty to jakis ciul jestes. Zdecyduj sie albo piszesz po polsku albo po angielsku. Ja pierdole, jak nie znasz poslkich zamiennikow angielskiego belgotu to stul pysk i sie nie odzywaj :|. Nie jestem stronniczy ale wkurwia mnie taki anglo jezyczno polski belgot :| |
|
|
| marcooz |
| zostawie to bez komentarza....... :rolleyes: |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Remiks
maxstradamus zamknij kurwa cipe....typical pole, thinks hes some boss of a social group, this one being online, get real/a life. Slabe texty :) |
Po pierwsze: dla ciebie to Pan maxstradamus, po drugie: jak ty kurwa mozesz komentowac jak ktos pisze z bledami po polsku, jak ty nawet prostego zdania nie potrafisz zlozyc bez konczenia go po angielsku.
A tak wogole to co ty tu robisz spermosiorbaczu? Nic nie wnosisz do tego forum poza kretynskimi komentarzami...Twoi starzy to chyba pole maja bo nie wyobrazam sobie skad wzieli takiego buraka.
Wiec jeb sie na ryj ty knurze toporem jebany i daj sobie spokoj z postowaniem tutaj...Nic ci z tego nie przyjdzie poza kompletna kompromitacja. |
|
|
| kamil |
| Is this the first flame-war in this thread? I dont feel like going through nearly 200 pages, especially since my polish is crap. |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by kamil
Is this the first flame-war in this thread? |
yep |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Sara:
P.S. zapomnialem ci powiedziec, ze duuuuuzo lepiej wygladasz w czarnych wlosach :eyespop: |
Sara pics or stfu |
|
|
| StereoPrincess |
| Ktos mi bedze muszial przetlumaczyc wszystke te nowe przekliny. Przemek? |
|
|
| marcooz |
| chętnie bym przetłumaczył ale moje angielskie nieformalne słownictwo ogranicza sie do minimum :toothless |
|
|
| Remiks |
to ze uzywam Polski z Angielskim to jest problem? haha, co za prostak...ty jeszcze uzywasz wyrazy z 80' lat...:haha: "Chlopaczek" "Piwko" ...co za typiczny golab, wez spytaj sie w ktorym roku jestesmy...04' nie 94' ty kurwa lamago. Look I'm using English! hahah, means that I cant speak Polish, which proves you're a ing toolbag.
Maxstradamus, wlosiata cipo, jak masz co do powiedzenia to wyjmij chuja z geby, i adresuj mnie jako osobe wyzszego kaliberu ty szmato. :eyespop: |
|
|
|
|