|
Po Polsku Ktosz? (pg. 54)
|
View this Thread in Original format
| CynepMeH |
Ei, hlopzi - a vi po Ukraiinski rozumiite? :D
Zdoroven'ki budem! |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
moj dealer :p :toothless ;) lol |
hahahaha. funny.
To ja, Malgosia, the dealer. |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
hahahaha. funny.
To ja, Malgosia, the dealer. |
Czesz Malgosai, to ja, Sara :) |
|
|
| Projekt4.o |

wiem ze duze, ale narazie sie ucze, pozniej bedzie troche wiecej projektow, a wiec nie narzekac bo jak narazie nikt nic nie robi do podpisow |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
hahahaha. funny.
To ja, Malgosia, the dealer. |
:D
*hugs*
fajna kolezanka tesz :p |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o

wiem ze duze, ale narazie sie ucze, pozniej bedzie troche wiecej projektow, a wiec nie narzekac bo jak narazie nikt nic nie robi do podpisow |
wygląda świetnie, niestety jest zbyt duże aby umieścić go w sigu |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
!!!! HAHAHAHHAHAHAHAA!!!! :haha: :haha: :stongue:
uwazam, uwazam... ;)
A moze mam sie uwazac na ciebie tesz? :D :p |
no nie wiem, uwazaj dopiero jak mnie spotkasz :)
inne dziewczyny nie uwazaly i kiepsko skonczyly :gsmile: :toothless :D |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
hahahaha. funny.
To ja, Malgosia, the dealer. |
czesc Malgosia, to ja, Lukasz |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Japan_4
no nie wiem, uwazaj dopiero jak mnie spotkasz :)
inne dziewczyny nie uwazaly i kiepsko skonczyly :gsmile: :toothless :D |
:haha: :stongue: :happy2: Duzo polskich ludzi sa w mojim domu dziesziej!!! (spelling all wrong I know) Thanksgiving!!!! :) |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Japan_4
no nie wiem, uwazaj dopiero jak mnie spotkasz :)
inne dziewczyny nie uwazaly i kiepsko skonczyly :gsmile: :toothless :D |
:haha: :stongue: :happy2: Duzo polskich ludzi sa w mojim domu dziesziej!!! (spelling all wrong I know) Thanksgiving!!!! :) |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
:haha: :stongue: :happy2: Duzo polskich ludzi sa w mojim domu dziesziej!!! (spelling all wrong I know) Thanksgiving!!!! :) |
przepraszam ale nie za bardzo ogarniam. napisz moze po angielsku bo nie rozumiem. albo moze ktos wytlumaczy (tepy jestem???):whip: |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Japan_4
przepraszam ale nie za bardzo ogarniam. napisz moze po angielsku bo nie rozumiem. albo moze ktos wytlumaczy (tepy jestem???):whip: |
There's lots of polish people in her house today because it's Thanksgiving (a North American holiday).
Yes, you're slow :) |
|
|
|
|