return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Po Polsku Ktosz? (pg. 131)
View this Thread in Original format
bluE_Neon
quote:
Originally posted by maxstradamus
Don't understend :conf: no inglish, sory...


off prymas!
maxstradamus
quote:
Originally posted by Case Stern
Prosze panstwa, oto mis... ;)

Witam was i tym sposobem podreperowuje wyniki powyzszej listy - 8 osob z PL :)

Niestety znajomosc angielskiego (bierna) nie pozwala mi na udzielnie sie na zadnym forum, za to sledze watki w DJ Booth. Na to forum zajzalem dzisiaj zupelnie przypadkiem i widze taki swojski watek :P musialem wiec sie dopisac :)


Spoko :D

Poprawiam juz liste"

1. klover (PL)
2. maxstradamus (CA)
3. miss.hot (PL)
4. infinity HiGH (CA)
5. anuneventrade (USA)
6. vmc (PL)
7. stuku (PL)
8. juice7 (?)
9. bluE_Neon (CAnada)
10. StereoPrincess (CA)
11. marcooz (PL)
12. Gr@ll (PL)
13. lolas123 (PL)
14. Spyder (CA)
15. Digital Rain (USA)
16. Projekt4.o (CA)
17. Case Stern (PL)
Gr@ll
please talk in our native laungauge w koncu to polski thread:p hehe
maxstradamus
quote:
Originally posted by Gr@ll
please talk in our nativ laungauge w koncu to polski thread:p hehe


dobrze gada, wodki mu :D
marcooz
kurde u mnie na angielskim to baba na nas krzyczy: "in english, please" to tutaj trzeba zmienić trochę tą wersje... :toothless
Gr@ll
jakby co to moje
gg: 4622332
tlen: moosepl
Gr@ll
moze znacie hehe

to filmik o irakijczykach, domyslacie sie o co biega juz?
Stuku
quote:
Originally posted by Gr@ll
moze znacie hehe

to filmik o irakijczykach, domyslacie sie o co biega juz?


Chodzi o zabicie jennca amerykanskiego bo jesli tak to to nie jest smieszne :whip:
Gr@ll
niestety ale tak to ten i wiem ze nie jjest smieszny bo go za taki nieuwazam, ale niewiem czemu mi przyszlo do glowy zeby go umiscic
powiniem chyba jakies ostrzezenie dac
juice7
ja podzielony, troche tutaj, troche w kanadzie. za tydzien jade do polski na 2/3 miesiace, pozniej pewnie wroce i college skoncze. no a po collegu wroce znowu do polski :haha: tak mniej wiecej wygladalo 6 moich ostatnich lat:D gdzie wam pasuje mnie wstawcie, bo slyszalem ze potrzebujemy osoby z zagranicy zeby miec ten polski pokoj. pozdro

DjDeComp
:D
infinity HiGH
quote:
Originally posted by Digital Rain
Zajebiscie! Mieszkam w Ameryce ale bylem w Polsce rok temu i duzo sie pozmienialo. Ochrona nawet na przystankach ... ponury widok. Ale te ladniejsze czesci Warszawy jak zawsze sa super. Nie ma jak Starowka, Lazienki i Wilanow. Oj rozrabialo sie kiedys, he he... ale to juz inna historia.


...i jakie LASKI sa na Starowce!! :eyespop: :eyespop:
quote:
Originally posted by juice7
i wiecej mi nie potrzeba. mogli by dorzucic jeszcze jakis duzy kaliber np sasha wtedy bylo by bosko,ale jest i tak dobrze. zjawie sie napewno.


czlowieku...Sasha i Sander...jakie ty masz wymagania!! :p Ale niesamowicie by bylo :) Moe za pare lat cos takiego bedzie w Polsce, hehe. Ale jakis jeszcze "prog DJ" by sie przydal, np. Satoshi Tomiie, Lawler, lub Nick Warren albo moze Danny Howells :D

I tak bedzie zajebiscie...mam nadzieje ze bedzie dobrze zorganizowane, i wszytkich "progressive" DJ'ow wsadza w jeden namiot, bo nie bedzie mi sie chcialo ruszac z namiotu.

I nie mogli wybrac lepszego zagranicznego DJa trancu niz Johan Gielen :rolleyes: :haha:

I do tej listy Polakow, to dodajcie Japan 4...tylko ze ostatnio nie ma czasu na postowanie.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 
Privacy Statement