|
Po Polsku Ktosz? (pg. 314)
|
View this Thread in Original format
| stren |
| quote: | Originally posted by trance-ultima
czesc
mieszkam w toronto w canadzie i chcialam sie zapytac o roznych zabawach w polsce.
ja mieszkam w olesnicy to bardzo blisko kolo wroclawia i w lato moze przylece to polski.
tutaj dj przylecaja tak jak armin van buuren tiesto above and beyond itd
chcialam sie spytac moze ktos bedzie znal dobre kluby czy daty kiedy takie DJ bede grali gdzies moze w okolicy wroclawia i dalej, czy w krakowie itd
i chcialam wiedziec czy w polsce mamy jakies wielke party tak jak europa ma sensation bialy i czarny czy trance energy...slyszalam ze sa takie i tesz kolo morzu..
dzienki :) |
http://www.sensation-white.pl/ Wroclaw 28/10/07
http://www.creamfields.pl/ pod wroclawiem 7/7/07 |
|
|
| trance-ultima |
dzienki bardzo
a czy ten creamfields dzieje sie co lato w wroclawiu?? :) |
|
|
| Lolita_xox |
| quote: | Originally posted by fastmp3
me ===> GRUBY
her ===> MONDRA
him ===> GUPI
lolek i bolek are scaring me :( |
lolek i bolek!! hahahaha
GOLD
but no one beats Pawel i Gawel ;) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by trance-ultima
dzienki bardzo
a czy ten creamfields dzieje sie co lato w wroclawiu?? :) |
w zeszlym roku byl, i dwa lata temu chyba tez, wiec raczej tak :) |
|
|
| trance-ultima |
| quote: | Originally posted by stren
w zeszlym roku byl, i dwa lata temu chyba tez, wiec raczej tak :) |
dzienkiiiiii :):) |
|
|
| Abercrombie |
| Jest ktos tutaj rzeczywiscie zyjacy w Polska? |
|
|
| stren |
| no tak, tak z polowa |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
no tak, tak z polowa |
Wieksza, czy mniejsza polowa? ;) |
|
|
| stren |
| sto lat marcooz, ale¶ ty m³odym |
|
|
| MODLISZKA |
Jetsem tu nowa i baaaardzo cieszy mnie fakt ze jest tu sporo polakow i co wiecej miejsce gdzie mona pisac w naszym jezyku.Innym razem napisze wiecej bo narazie musze spadac do szkoly :whip: niestety...
3majcie sie
Magda |
|
|
| MODLISZKA |
| Jestem tu od niedawna zatem nie bardzo wiem kto i od kiedy tu "nalezy" wiec jezeli ktos milaby ochote cos wiecej napomknac na ten temat :happy2: |
|
|
|
|