|
Po Polsku Ktosz? (pg. 166)
|
View this Thread in Original format
| marcooz |
dla tych co nie kapują :rolleyes:
27 Listopad br. RMI Trance Explosion sala Arena w Poznaniu
* Above & Beyond
* Motorcycle
* Randy Katana
* Marcel Woods
* Cor Fijneman
jeszcze pewne są 3 występy Hernana Cattaneo: Sopot, Poznań, Warszawa i w tym tygodniu Matthew Dekay w warszawskiej Piekarni, też prawdopodobnie w Warszawie w tym roku zobaczymy Marco V i Benjamina Bates'a :) |
|
|
| StereoPrincess |
| ze wszystkimy tymi zabawami, powinniszmy miec swoja wlasna local forum. |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by marcooz
dla tych co nie kapują :rolleyes:
27 Listopad br. RMI Trance Explosion sala Arena w Poznaniu
* Above & Beyond
* Motorcycle
* Randy Katana
* Marcel Woods
* Cor Fijneman
jeszcze pewne są 3 występy Hernana Cattaneo: Sopot, Poznań, Warszawa i w tym tygodniu Matthew Dekay w warszawskiej Piekarni, też prawdopodobnie w Warszawie w tym roku zobaczymy Marco V i Benjamina Bates'a :) |
Catteano w Sopocie już zagrał...A Marco V ma być w Toruniu...A na Trance Explosion trzeba jechać! Puścić taką imprezę byłoby grzechem! |
|
|
| marcooz |
| hmmm to jestem źle poinformowany :D Marco V w Toruniu... to niedaleko :cool: |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by marcooz
hmmm to jestem źle poinformowany :D Marco V w Toruniu... to niedaleko :cool: |
NO wiesz też coś tam słyszałem o Marco V w Warszawie, ale później doszły mnie słuchy o Toruniu właśnie i nawet na oficjalce Marco jest podany jakiś toruński klub w dziale występy, także chyba coś w tym musi być...;) Pozdro! |
|
|
| marcooz |
| domyślam sie że chodzi tu o Imperium Dźwięku, jedyny wporzo klub w Toruniu, a do Poznania też bym sie chętnie przejechał, ale.... za młody jestem :D |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by marcooz
domyślam sie że chodzi tu o Imperium Dźwięku, jedyny wporzo klub w Toruniu |
NO tak, zgadza się, bo to właśnie o ten klub chodzi...:) |
|
|
| marcooz |
dobra sprawdziłem Marco V w Imperium Dźwięku dnia 26 Listopada ale będzie plaga wixiarzy, już sie wstydze ;)
 |
|
|
| SebG |
marcooz
ja sie urodzilem w bydgoszczy, mieszkalem na Kapusciskach
ty skad jestes? |
|
|
| marcooz |
| z Fordonu, jednego z największych osiedli w Polsce :D |
|
|
| marcooz |
dobra kolejne info o imprezie :D
12.11.2004 Hala Łucznika w Bydgoszczy
-----
* Nu NRG
* Benny Benassi
* Ron Van Den Beuken
* E-Craig
* Sam Sharp
* Marc Van Linden
* The Matrix
* Nenes
* Hazel & Drum
* Ceź Are Kane
* Gregory
* Tiddey
* Kris
btw co tak tu cicho :conf: |
|
|
| Spyder |
K totally unrelated to trance question
and sorry i'm writing in english i'm too slow at writing in polish...
can someone plzzz directime to an area online or by phone or even hook me up somehow... where i could get a poster of Boguslaw Linda ? be it in one of his movies or just a pose poster of him... i'm having a hard time looking it up... :(
PLzz and Dzankie... in advance... |
|
|
|
|