|
Po Polsku Ktosz? (pg. 293)
|
View this Thread in Original format
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
a myslisz ze centy na ulicy leza?
:p |
no czasami leza
zainstaluj gg tam jest jakas bramka sms wbudowana |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
no czasami leza
zainstaluj gg tam jest jakas bramka sms wbudowana |
no :eyes:
Wyslalem. Zobaczymy czy dziala. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
rychci ? |
rychci!!
wlasnie dostalem potwierdzenie :D
vote stren for president of the united states of tranceaddict!
masz prezencik --> http://kubroadcast.co.uk/mp3s/
kubroad5.mp3 jest wypasiony na maksa |
|
|
| I <3 NY |
| quote: | | Do any of you guys know my friend Peter or from Brooklyn?Im tryin to get his username. Im hundered percent polish but ive been in america for so long i no longer know how to read or type polish lol But i speak it very good. |
Sama cholota w tym greenpoint,ny. Bylem tam kilka razy, i sami popierdoleni polacy, ktorzy nie wiedza co to znaczy byc Polakiem. Tylko sprzedaja maryche, stoja na jakichs kurwa parkingach przed mcdonalds i nice nie robia. Daj cie spokoj ...dlatego nie zadaje sie z Polakami ktorzy zapomnieli swoj pierwszy jezyk. :stongue: |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by I <3 NY
Tylko sprzedaja maryche, stoja na jakichs kurwa parkingach przed mcdonalds i nice nie robia. |
lol
kiedy ostatnio byles w polsce? |
|
|
| darklox |
| quote: | Originally posted by I <3 NY
Sama cholota w tym greenpoint,ny. Bylem tam kilka razy, i sami popierdoleni polacy, ktorzy nie wiedza co to znaczy byc Polakiem. Tylko sprzedaja maryche, stoja na jakichs kurwa parkingach przed mcdonalds i nice nie robia. Daj cie spokoj ...dlatego nie zadaje sie z Polakami ktorzy zapomnieli swoj pierwszy jezyk. :stongue: | tak samo jest tutaj w philadelphia...sa takie miejsca gdzie polacy tylko stoja w parkingach labo na jakims rogu ulicy i pala i pija...i nic nie robia. |
|
|
| maxstradamus |
obudzcie sie
70% polski to robi :stongue: |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by mateusz
Cześć!!! mam na imie mateusz. Jestem z Polski!!! jak dobrze widziec na takim forum swoich ludzi!! Pozdrawiam wszyskich polaków na tej stronie!!! |
czesc kolego!
and to the rest of you, leafs suck. |
|
|
| mateusz |
witam !!!!
pewnie długo juz jestescie na tym forum , ja jestem od niedawna ponieważ interesuje się muzyką trance, i moge tutaj dostac naprawde dużo informacji na ten temat!!
Pozdrawiam |
|
|
| INTRANCE |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
hehe ja mieszkam w missisaudze i nawet nie wiedzialem, ze takie kluby istnieja :p z tego co masz napisane to mieszkasz w London, czesto do GTA przyjezdzasz?
|
W missisaudze sa najlepsze polskie dyskoteki! Atrium to tez restauracja, w nocy otwieraja piwnice i jest tam klub. A w Toronto jestem na kazda trance party! Teraz nastepna to Gielen! :) |
|
|
|
|