|
Po Polsku Ktosz? (pg. 310)
|
View this Thread in Original format
| Hanki |
| Kopernika to mozna rownie dobrze i z Fromborkiem wiazac. Torun to bardziej mi sie z piernikami i ostatnio z labedziami kojarzy. ;) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Kopernika to mozna rownie dobrze i z Fromborkiem wiazac. Torun to bardziej mi sie z piernikami i ostatnio z labedziami kojarzy. ;) |
mi bardziej z moherem niz labedziami |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
mi bardziej z moherem niz labedziami |
To tez, widac silne tam wplywy ojca dyrektora... :haha: |
|
|
| Stereoid |
| to i ja chciałem się zameldować:) jestem jeszcze z Radomia, ale chyba niedługo się to zmieni (klub atlanta ktoś kojarzy??) |
|
|
| kamil |
| quote: | Originally posted by stren
lol najgorszy Flame war jaki widzialem. Kamil, za malo do pieca dales |
naprawde? no to prosze pana, moze bys mi pomog? |
|
|
| stren |
| sto lat Czapaja, wlasnie zauwazylem hehe |
|
|
| 4dri4n |
| Siemka ;) w koncu i ja cos napisalem :) |
|
|
| GiB01 |
ooo widze nawet ze kolega z mojej miejscowosci się pojawil na TA :D
witamy ... |
|
|
| Czapaja |
| hehhe ;) spoko dzięki miło mi stren |
|
|
| 4dri4n |
| Bylem wczesniej, ale jakos tak nie mialem odwagi ... napisac cokolwiek :) |
|
|
| Makes |
| Witam 4dri4n , czy my sie znamy :p |
|
|
| 4dri4n |
| siemka :) pewnie ze sie znamy :D |
|
|
|
|