|
Po Polsku Ktosz? (pg. 81)
|
View this Thread in Original format
| maxstradamus |
| ...ale mnie leb napieprza |
|
|
| Orbax |
I recognized and Ale that time. This is like the 13th warrior or whatever with antonio banderez where he learns the language through immersion.
or those were english, im not quite sure |
|
|
| infinity HiGH |
Max...sa porzadni Polacy...ale trudno nas znalesc :p
Tak w ogole to ile masz lat? Musimy sie wybrac na jakas impreze kiedys, do System, Guvernment lub Boa. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Max...sa porzadni Polacy...ale trudno nas znalesc :p
Tak w ogole to ile masz lat? Musimy sie wybrac na jakas impreze kiedys, do System, Guvernment lub Boa. |
ja mam 21, no prawie 22 a ty?
No trzeba by gdzies wyskoczyc bo juz mam powoli dosyc siedzenia w domu...jedyne gdzie tu bylem to viva i 30 stycznia wybieram sie do montrealu na Mauro Picotto. Musze jeszcze wolne wyzebrac na srode...dj Qbert bedzie. Jak wszystko w pracy dobrze pojdzie to bede tam na 100 procent.
Cholera musz poczytac jakie tu wzdury nawypisywalem wczoraj :D |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by Orbax
I recognized and Ale that time. This is like the 13th warrior or whatever with antonio banderez where he learns the language through immersion.
or those were english, im not quite sure |
'' is just good old english here.. it's common among young Poles to use it as a substitute of a curse :p and 'ale' has nothing to do with beer ;) |
|
|
| anuneventrade |
Znowu bes ze mnie robice planny ze be sie upic! :whip:
Maybe we should make Orbax an offical Polak now that he posts here so often eh? ;) |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Znowu bes ze mnie robice planny ze be sie upic! :whip:
Maybe we should make Orbax an offical Polak now that he posts here so often eh? ;) |
You aint Polak till u drink with a Polak |
|
|
| vmc |
Ja wam tylko powiem jedno - uwazajcie na siebie jak pijecie z Ruskimi lub Baltami - fajnie sie z nimi pije ale maja lby !! Mialem pare fajnych historii ze wspolnych imprez z ludzmi stamtad jak bylem za granica w wakacje. Dzialo sie niezle
We can make Orbax a PLTA but he has to drink zubrowka with us first :p |
|
|
| mayday_member |
| tonight iam getting loaded!! heheh wasze zdrowie panowie i panie :) |
|
|
| Projekt4.o |
Widze ze sami kurde alkoholicy, zesz w morde jeza.....
'...rozkrecili sie, chlopcy, no i dziewczyny tez..." |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Projekt4.o
Widze ze sami kurde alkoholicy, zesz w morde jeza.....
'...rozkrecili sie, chlopcy, no i dziewczyny tez..." |
:stongue: :haha: :stongue: :haha:
Lmao vmc! Ja sawsze stoje daleko od ruma... mam nie dobra historie z tym. :p
Walker gets drunk with all of us and drinks like a Polak and we'll dub him a PLTA :) |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
:stongue: :haha: :stongue: :haha:
Lmao vmc! Ja sawsze stoje daleko od ruma... mam nie dobra historie z tym. :p
Walker gets drunk with all of us and drinks like a Polak and we'll dub him a PLTA :) |
sounds like a plan, but I dunno if he could resist that ;) |
|
|
|
|