|
Po Polsku Ktosz? (pg. 299)
|
View this Thread in Original format
| Keraj83 |
| Angielski niby tez nie jest trudny ale cieniutko mi idzie... w sumie rozumiem wszystko, gorzej z wypowiedzeniem sie :( |
|
|
| Kubek1oh1 |
| quote: | Originally posted by Keraj83
Angielski niby tez nie jest trudny ale cieniutko mi idzie... w sumie rozumiem wszystko, gorzej z wypowiedzeniem sie :( |
Ja ci powiem tyle moge sie zalozyc ze gdzies kolo 80% ludzi co zna angielski w jakims stopniu to mowi zle nim i tyle, nasz jezyk o to jest gorszy ze wymaga poparawnej wymowy i skladania zdan a anglik juz nie bo wieszkosc ludzi co go zna uczyla sie od jakiegos czasu nasz jezyk za to sie kreowal dosc dlugo jednak bo juz dobry kilkaset lat wiec nie wiem czy ci cienko idzie czy moze uczysz sie to co slyszysz od ludzi i nie tylko bo te 20% co zna dobrze angielski to nie sa rodowitymi amerykanami czy kanadolami jak cos, takie jest moje skrome zdanie.
Czemu ja mam zero postow ?? |
|
|
| Keraj83 |
moze masz racje...
a co do postow to na TA nie odnotowuje chyba ilosci,
pozdr |
|
|
| stren |
posty w COR i humor forums sie nie licza:rolleyes:
n00bs |
|
|
| Kubek1oh1 |
| Dziekuje ci misczu nad misczami "pokemonow" hehe |
|
|
| stren |
 |
|
|
| Hanki |
| Kawal historii ten temat. :) |
|
|
| stren |
moze powspominamy highlights ?
jak dla mnie to najwazniejszy moment byl jak byl flamewar z remiksem i innymi ktory skonczyl sie zamknieciem tematu |
|
|
| Outsider |
| a ja bym zamknal ten temat |
|
|
| stren |
| tez mi sie wydaje, ze lepiej by zamknac i przeniesc do classics, bo jak jest forum, to tam bedzie sie skupiac gadanie. |
|
|
| goodgreef |
| holy crap this thread's gotten huge..... :| |
|
|
| eROs.au |
holy crap i cant read polsih
:wtf: |
|
|
|
|