|
Po Polsku Ktosz? (pg. 89)
|
View this Thread in Original format
| Orbax |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Yes, and quite well I might ad.
:) |
add * :D mMAUAAHHAHHAHA |
|
|
| Orbax |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
Heh, to bi bilo naj lepjej! Kurde, ide spac, tak mi wszystko kreci w glowje ze zaras padne...
Of course you join in now Walker, after I took pills to make me fall asleep so I can't join in the conversation... oh well, have fun :) |
omghi2u, a fellow sleeping pill addict. Lets take pills and pass out together sometime, itll be awesome. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Heheh, bylem pewien ze juz sie gdzies przedstawiales, ale widocznie sie mylilem, heh.
Kurna, Przemek, slyszales moze ten set Sashy ktory mam w Sig'u? Normalnie 'ecstasy to my ears' |
szukalem go na soulseek ale znalazlem tylko ze 4 osoby co go mialy...jeden byl dostepny to zaczalem sciagac no i kutas poszedl offline po jakis dwoch minutach...naustawialem wszystko wiec mam nadzieje ze jak wroce do domu to juz bede mial. Nie moge sie doczekac bo wiekszosc setow sashy jest poprostu wyjebana...nawet te ktore ludziom sie nie podobaja dla mnie sa zajebiste...sa lepsze i gorsze ale nie ma chujowych! Z tego co czytalem z twojego review to naprawde nie moge sie doczekac...wlasnie sobie slucham sasha in moonpark...z airdrawdager tour...wypas |
|
|
| infinity HiGH |
| Personally, I prefer pills that wake me up, but thats just me ;) |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by Orbax
omghi2u, a fellow sleeping pill addict. Lets take pills and pass out together sometime, itll be awesome. |
See you in two minutes. The screen of the window next to my bed pops out. Just knock lightly and you can join the fun :) |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Orbax
omghi2u, a fellow sleeping pill addict. Lets take pills and pass out together sometime, itll be awesome. |
it's you again...damn alcoholics all over this freakin thread :D
you have lost once...came back for a rematch? mwahaha |
|
|
| Orbax |
| Ill be there 3....days. |
|
|
| Orbax |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
it's you again...damn alcoholics all over this freakin thread :D
you have lost once...came back for a rematch? mwahaha |
LOST?! |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
szukalem go na soulseek ale znalazlem tylko ze 4 osoby co go mialy...jeden byl dostepny to zaczalem sciagac no i kutas poszedl offline po jakis dwoch minutach...naustawialem wszystko wiec mam nadzieje ze jak wroce do domu to juz bede mial. Nie moge sie doczekac bo wiekszosc setow sashy jest poprostu wyjebana...nawet te ktore ludziom sie nie podobaja dla mnie sa zajebiste...sa lepsze i gorsze ale nie ma chujowych! Z tego co czytalem z twojego review to naprawde nie moge sie doczekac...wlasnie sobie slucham sasha in moonpark...z airdrawdager tour...wypas |
Tak jak moj wielko-wiedzacy kumpel z Poski powiedzial:
Jest tylko dobra wodka, i bardzo dobra wodka. Nie ma zlej wodki.
-Robson, Wakacje 2003 :haha: :haha: :haha:
Jezeli ci sie nie uda sciagnac tego setu, to ja go mam nagrany na dwoch plytach (jedna nargralem, nie dzialala, druga nagralem, i teraz obie dzialaja :rolleyes: ) wiec jedna plyte moge Ci dac. Juz wszystkie piosenki sa podzielone, itd. |
|
|
| mayday_member |
| tak moze troche z innej beczki, ale kto jedzie na wakcje do polski? |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by mayday_member
tak moze troche z innej beczki, ale kto jedzie na wakcje do polski? |
O tym juz gadalismy pare stron temu :p
Ja napewno, Max tez chyba mowil ze bedzie, Sara, SebG...sporo nas bedzie w sumie :) |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
Tak jak moj wielko-wiedzacy kumpel z Poski powiedzial:
Jest tylko dobra wodka, i bardzo dobra wodka. Nie ma zlej wodki.
-Robson, Wakacje 2003 :haha: :haha: :haha:
Jezeli ci sie nie uda sciagnac tego setu, to ja go mam nagrany na dwoch plytach (jedna nargralem, nie dzialala, druga nagralem, i teraz obie dzialaja :rolleyes: ) wiec jedna plyte moge Ci dac. Juz wszystkie piosenki sa podzielone, itd. |
No to juz nie mam sie o co martwic...spoko :D
| quote: | | tak moze troche z innej beczki, ale kto jedzie na wakcje do polski? |
no ja bede na 100% 4 lata juz nie bylem...strach sie bac hehe |
|
|
|
|