| Hanki |
| quote: | Originally posted by Remiks
Ksiaz jest tez nie zle , dobry smak, maly koszt ... i jedziemy lol , pare piw, jakis tam zlepiony blant i jest ok. :tongue2 |
Ksiaz to z tego, co sie orientuje to tam u Was na Dolnym Slasku tylko rozprzestrzeniaja, u nas to raczej ciezko zdobyc taka ambrozje. ;) Ale jak jestem np. we Wrocku to wlasnie Ksiaza sie posmakuje, no bo jakzeby inaczej. :D |
|
|