|
Po Polsku Ktosz? (pg. 160)
|
View this Thread in Original format
| Dj XtReMe |
Polacy ktos jeszie na impreze nightmare na halloween?? albo na destiny??? bendzie whyjebana w kosmos impreza ta z nightmare!! Uberdruck boys na zywo....Paladin, sam punk to bendzie zajebiscie!!
:D ;) |
|
|
| anuneventrade |
| Mam dosic studiowania. :sadgreen: |
|
|
| Remiks |
| shadowolf co ty robisz we wloszech :/ |
|
|
| ShadoWolf |
| quote: | Originally posted by Remiks
shadowolf co ty robisz we wloszech :/ |
Co słychać? |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
HEJ! z toba nie rozmawialam juz dlugi czas! :eek: :D Jak zycie? |
Życie powoli, ostatnio sporadycznie zaglądam na TA... odezwę się na gg :) |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by vmc
Życie powoli, ostatnio sporadycznie zaglądam na TA... odezwę się na gg :) |
Mieskam znowu w Florydy... nie mam gg, bo jest na mame komputer. Nawet jak bym miala, i tak i tak nie pamientam wsystkie numere!!! :sadgreen: |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
No niestety z powodu tego ze jest szkola najpredzej to Thanksgiving day weekend...najprawdopodobniej Danny T@The Docks, a ty? |
Ty nie idiesz na Danny T bo jestes jeszcze nie gotowy go zobaczyc, young jedi ;) Natomiast pojdziesz na Lee Burridge w grudniu. |
|
|
| marcooz |
heh jak miło widzieć że znowu temat ożył,przecież trzeba kontynuować tradycje :D
btw jak gadacie o laskach (polkach) w us albo okolicach ;) to wam powiem że w kraju nie jest lepiej coraz mniej dobrych z charakterem :toothless
pierdolona szkoła, nie mam nawet godziny żeby przy kompie siedzieć :wtf: |
|
|
| djbounce |
Panowie i panie!!!
Obadajcie moja strone - www.djbounce.of.pl
jest na niej rowniez forum, a takze mozna sciagac moje sety. Logowac sie i wpisywac!! Z gory dzieki za uwage - dajcie znac jak sie podoba. |
|
|
| arts.tag |
sweet lord :D
niezle widze ze jest nas conajmniej sporo
a laski z charakterem sa w polsce oj sa :)) |
|
|
|
|