|
De Offtopic Thread #4 (pg. 289)
|
View this Thread in Original format
| Push2005 |
| quote: | Originally posted by Real
Al dat gerotzooi met atoomkernen maakt mij bang. :nervous: |
Mietje |
|
|
| Bertn |
| weet iemand hoe je een expandable skyscraper maakt in flash? of goeie guides hiervoor op het net? |
|
|
| The_G0dfather |
| yesa, scriptie ingebonden :crazy: |
|
|
| FenixStyle |
| quote: | GOUD VOOR NIEUW ALBUM VAN DJ TIESTO
_______________________________________
Het nieuwe album van de Nederlandse dj
Tiësto "Elements of life" heeft in
België goud behaald. Van de plaat zijn
in 1 maand tijd 20.000 stuks verkocht.
"Elements of life" is de opvolger van
"Just be" uit 2004. Ook voor dat album
kreeg Tiësto goud. Op 19 mei treedt de
Nederlandse dj, die meermaals verkozen
werd als beste dj ter wereld, op in de
Ethias Arena in Hasselt.
De volgende weken toert hij in Europa
en van de zomer volgen concerten in de
VS en Canada. Vorige week speelde
Tiësto al voor 30.000 fans op het
Coachella festival in Californië. |
Best wel ferme cijfers voor een EDM-album.. En zeker aangezien er hier in Vlaanderen toch niet zo veel promotie is gemaakt rond het album zelf toen het uitwkam.. :) |
|
|
| Real |
Meisje gestenigd door een menigte van 1000 mannen (niet voor gevoelige kijkers!)
In een korte, met een telefoon opgenomen video, dat gemaakt is door de aanwezigen tijdens de moord, is duidelijk te zien hoe het meisje mishandeld en vermoord wordt. Ze is tijdens haar reis terug naar huis, in een hinderlaag gelokt door ongeveer 1000 mannen die haar opgewacht hebben om haar vervolgens op een zeer brute wijze te kunnen vermoorden. Zo laten de beelden zien hoe de mannen grote stenen op haar hoofd gooien, hoe ze voor de voeten wordt geworpen en in haar maag en gezicht geschopt wordt, terwijl ze ligt te schreeuwen van de pijn. Dit gaat door, totdat er iemand komt die een einde aan haar leven maakt, door met een grote steen op haar gezicht te gooien.
De nieuwe kinderserie op Hamas TV
Farfur tells children that they must pray in the mosque five times a day until there is “world leadership under Islamic leadership.” The earnest and soft-spoken Saraa’ explains that the nucleus of the Islamic leadership of the world will be from “all of Palestine,” including Israel. Farfur refers to Israel as “the oppressive invading Zionist occupation,” which the children must "resist."
Moslimextremisten zijn ZIEK! :nervous: |
|
|
| The_G0dfather |
| Enkel 't eerste bekeken. ing grof. |
|
|
| Den Backer |
| quote: | Originally posted by Real
Moslimextremisten zijn ZIEK! :nervous: |
Oud nieuws... :nervous: |
|
|
| Belgian Bonzai |
| quote: | Originally posted by Real
... | Zware betonblok op haar hoofd ai ai ocharme
:( |
|
|
| FCB_Fanatic |
man man man, schandalig gewoon, dat zoiets nog kan gebeuren in de 21ste eeuw. Als ge zoiets doet zijt ge idd gewoonweg ziek.
:( |
|
|
| Real |
| quote: | Originally posted by Den Backer
Oud nieuws... :nervous: |
Je hoort of leest geregeld wel iets van een steniging, maar als je daar een filmpje van ziet, besef je pas hoe onmenselijk zoiets is. Afschuwelijk. :( |
|
|
| Eagle` |
| FCB_Fanatic hoe was de vibrasphere guestmix gisteren ? |
|
|
| FCB_Fanatic |
| quote: | Originally posted by Eagle`
FCB_Fanatic hoe was de vibrasphere guestmix gisteren ? |
ik was zelf niet thuis en heb niet kunnen luisteren. Maar afgaande op de reacties die ik heb gelezen was die geweldig, volgens de meesten zelfs beter als John zn set :D
staat al een link in het tracklist forum. Maar Chris zal over een aantal dagen ook wel een link posten |
|
|
|
|